הרפתקה מיוחדת ליום הולדת

הילדים נהנים ממשחקי משימות והפעלות קבוצתיות

הרפתקאות הפיראטים

מי מצא את האוצר שלי?!?!

ילד היומולדת הוא קפטן העומד בראש ספינת פיראטים. הוא והצוות שלו מחפשים את המטמון של ׳שחור-עין׳ הפיראט הנודע. בדרך לאי המטמון הם פוגשים תמנון, נלחמים עם פיראטים אחרים ופותרים חידות. יחד, כצוות אחד, הם גוברים על המשימות ובסוף מוצאים את המטמון.

מינימאוס

מפה ועד לבית של קיווי התוכי ברכבת עם חיות

הרפתקה המיועדת לגיל הרך (גילאים 2-4). אנחנו עולים על רכבת דמיונית שיוצאת מגן החיות ונוסעת לבית של קיוי התוכי החמוד. קיוי עצוב היום כי הוא איבד את כל המתנות של מינימאוס. בואו נעזור לקיוי למצוא את המתנות ולהחזיר אותם לתוך מסיבת היומולדת.

פיות בארץ הקסומה

הטרול הרשע מנסה להפריע לחגיגה

ליום ההולדת שלנו מגיעה אורחת: פיה קסומה. היא הכינה לנו מתנות אבל הטרול גנב לה אותם והחביא אותם במערה שלו. הדרך למערה ארוכה ומסוכנת, אבל בסוף כולנו ביחד ננצח את הטרול בזכות עבודת צוות ונציל את המתנות של הפיה.

ציידים בג׳ונגל

הביצה האחרונה של REX הדינוזאור

הילדים חוברים למשימה חשובה: עליהם למצוא את ביצת הדינוזאור האחרונה ולהציל אותה. בעומק הג׳ונגל הם פוגשים את איש המערות שעוזר להם במשימות הרבות בדרך: קופים, עכבישים, נהרות מסוכנים, נמרה חמודה ועוד חברים.

דוגמניות

חגיגה מושלמת לבנות שמבינות עניין

כל ילדה רוצה להיות דוגמנית: להתלבש יפה, להתאפר, ללכת יפה. אבל לא פשוט להיות דוגמנית. בבית הספר לדוגמניות הבנות יעברו קורס שילמד אותם להיות דוגמניות כמעט אמיתיות: איך להתאפר, להתלבש יפה, לעשות תמונת פרופיל, הליכה על פודיום, ועוד.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הודע נישלחה , מזל טוב
0544-317-235